BZX55C12-TR
Numer produktu DigiKey
112-BZX55C12-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZX55C12-CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
BZX55C12-TR
Opis
DIODE ZENER 12V 500MW DO204AH
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 12 V 500 mW ±5% Otwór przelotowy DO-204AH (DO-35)
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 9.1 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 200 mA
Tolerancja
±5%
Moc - maks.
500 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
20 Ohms