BZX55B9V1-TR
Numer produktu DigiKey
112-BZX55B9V1-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZX55B9V1-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
BZX55B9V1-TR
Opis
DIODE ZENER 9.1V 500MW DO204AH
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 9.1 V 500 mW ±2% Otwór przelotowy DO-204AH (DO-35)
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 6.8 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 200 mA
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Tolerancja
±2%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
500 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-204AH (DO-35)
Impedancja (max.) (Zzt)
10 Ohms