BZX55B7V5-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | BZX55B7V5-TR |
Opis | DIODE ZENER 7.5V 500MW DO204AH |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody - Zenera 7.5 V 500 mW ±2% Otwór przelotowy DO-204AH (DO-35) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd - wsteczny upływowy przy Vr 100 nA @ 5 V |
Prod. | Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If 1.5 V @ 200 mA |
Seria | Temperatura robocza -65°C - 175°C |
Tolerancja ±2% | Obudowa / skrzynia |
Moc - maks. 500 mW | Obudowa dostawcy urządzenia DO-204AH (DO-35) |
Impedancja (max.) (Zzt) 7 Ohms | Bazowy numer produktu |