BZX55B51-TR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Microchip Technology
Similar
Microchip Technology
Central Semiconductor Corp
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Diody - Zenera 51 V 500 mW ±2% Otwór przelotowy DO-204AH (DO-35)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX55B51-TR
Numer produktu DigiKey
BZX55B51-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX55B51-TR
Opis
DIODE ZENER 51V 500MW DO204AH
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 39 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 200 mA
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Tolerancja
±2%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
500 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
125 Ohms