BZX55B27-TAP
Numer produktu DigiKey
112-BZX55B27-TAPCT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZX55B27-TAPTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
BZX55B27-TAP
Opis
DIODE ZENER 27V 500MW DO204AH
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 27 V 500 mW ±2% Otwór przelotowy DO-204AH (DO-35)
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 20 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 200 mA
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Tolerancja
±2%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
500 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms