BZX384C7V5-E3-08 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Diodes Incorporated
W magazynie: 32
Arkusz danych
Similar
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 150
W magazynie: 0
Diodes Incorporated
onsemi
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 874
Diody - Zenera 7.5 V 200 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX384C7V5-E3-08
Numer produktu DigiKey
BZX384C7V5-E3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZX384C7V5-E3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZX384C7V5-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX384C7V5-E3-08
Opis
DIODE ZENER 7.5V 200MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
15 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 5 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW