BZX384C6V2-G3-08
Numer produktu DigiKey
112-BZX384C6V2-G3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZX384C6V2-G3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZX384C6V2-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX384C6V2-G3-08
Opis
DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 6.2 V 200 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
10 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
3 µA @ 4 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW