BZX384C30-HE3-18 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Diodes Incorporated
W magazynie: 26 370
Diodes Incorporated
Diody - Zenera 30 V 200 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX384C30-HE3-18
Numer produktu DigiKey
BZX384C30-HE3-18-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX384C30-HE3-18
Opis
DIODE ZENER 30V 200MW SOD323
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BZX384C30-HE3-18 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 21 V
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±5%
Moc - maks.
200 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms