BZX384C30-G3-18 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 17
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
W magazynie: 0
Similar
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 421
NextGen Components
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Diody - Zenera 30 V 200 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX384C30-G3-18
Numer produktu DigiKey
BZX384C30-G3-18-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX384C30-G3-18
Opis
DIODE ZENER 30V 200MW SOD323
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BZX384C30-G3-18 Modele
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 21 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW