BZX384C18-HE3-08
Numer produktu DigiKey
112-BZX384C18-HE3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZX384C18-HE3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZX384C18-HE3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX384C18-HE3-08
Opis
DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 18 V 200 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-323
Modele EDA/CAD
BZX384C18-HE3-08 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 12.6 V
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±5%
Moc - maks.
200 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
45 Ohms