BZX384C18-E3-08 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Diodes Incorporated
W magazynie: 23 905
Arkusz danych
Similar
Panjit International Inc.
W magazynie: 18 272
Arkusz danych
Similar
SMC Diode Solutions
W magazynie: 790
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
onsemi
onsemi
Diody - Zenera 18 V 200 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX384C18-E3-08
Numer produktu DigiKey
112-BZX384C18-E3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZX384C18-E3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZX384C18-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX384C18-E3-08
Opis
DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
45 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 12.6 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW