BZX384C10-HE3-08
Numer produktu DigiKey
BZX384C10-HE3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZX384C10-HE3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZX384C10-HE3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX384C10-HE3-08
Opis
DIODE ZENER 10V 200MW SOD323
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 10 V 200 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-323
Modele EDA/CAD
BZX384C10-HE3-08 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 nA @ 7 V
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±5%
Moc - maks.
200 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
20 Ohms