BZX384B8V2-G3-08 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 118
Similar
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
onsemi
Diodes Incorporated
onsemi
Diody - Zenera 8.2 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX384B8V2-G3-08
Numer produktu DigiKey
BZX384B8V2-G3-08-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX384B8V2-G3-08
Opis
DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD323
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BZX384B8V2-G3-08 Modele
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
15 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
700 nA @ 5 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW