BZX384B5V1-G3-08 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 56
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 17
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
onsemi
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
onsemi
Diody - Zenera 5.1 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX384B5V1-G3-08
Numer produktu DigiKey
BZX384B5V1-G3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZX384B5V1-G3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZX384B5V1-G3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX384B5V1-G3-08
Opis
DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
60 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 µA @ 2 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW