BZX384B4V7-G3-08 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 16
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
onsemi
W magazynie: 370
onsemi
Nexperia USA Inc.
Diodes Incorporated
W magazynie: 875
Nexperia USA Inc.
Diody - Zenera 4.7 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX384B4V7-G3-08
Numer produktu DigiKey
BZX384B4V7-G3-08-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX384B4V7-G3-08
Opis
DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
3 µA @ 2 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW