BZX384B43-G3-18 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Central Semiconductor Corp
Arkusz danych
Similar
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
W magazynie: 865
Diodes Incorporated
onsemi
W magazynie: 506
onsemi
Nexperia USA Inc.
Diody - Zenera 43 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX384B43-G3-18
Numer produktu DigiKey
BZX384B43-G3-18-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX384B43-G3-18
Opis
DIODE ZENER 43V 200MW SOD323
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
150 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 30.1 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW