BZX384B3V6-G3-08
Numer produktu DigiKey
BZX384B3V6-G3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZX384B3V6-G3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZX384B3V6-G3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX384B3V6-G3-08
Opis
DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 3.6 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
90 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 1 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW