BZX384B33-HE3_A08 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Nowości w DigiKey
Ilustracja dla BZX384B33-HE3_A08 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX384B33-HE3_A08
Numer produktu DigiKey
112-BZX384B33-HE3_A08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX384B33-HE3_A08
Opis
DIODE ZENER 33V 200MW SOD323
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 33 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
35 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 23.1 V
Seria
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Tolerancja
±2%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
200 mW