BZX384B22-E3-08
Numer produktu DigiKey
BZX384B22-E3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZX384B22-E3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZX384B22-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX384B22-E3-08
Opis
DIODE ZENER 22V 200MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 22 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
55 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 15.4 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW