BZX384B16-G3-08 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 8 824
Arkusz danych
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Nexperia USA Inc.
Diody - Zenera 16 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX384B16-G3-08
Numer produktu DigiKey
BZX384B16-G3-08-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX384B16-G3-08
Opis
DIODE ZENER 16V 200MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BZX384B16-G3-08 Modele
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
40 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 11.2 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Status części
Aktywny
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW