BZW04-102-E3/73 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Similar
Comchip Technology
Similar
165V Zacisk 2,4A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-204AL (DO-41)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZW04-102-E3/73
Numer produktu DigiKey
BZW04-102-E3/73-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
BZW04-102-E3/73
Opis
TVS DIODE 102VWM 165VC DO204AL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
2,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-204AL, DO-41, osiowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
102V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
114V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
165V