BZT55C9V1-GS08 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Microchip Technology
Similar
Microchip Technology
Diody - Zenera 9.1 V 500 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-80 QuadroMELF
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZT55C9V1-GS08
Numer produktu DigiKey
112-BZT55C9V1-GS08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZT55C9V1-GS08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZT55C9V1-GS08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT55C9V1-GS08
Opis
DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD80
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 6.8 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 200 mA
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
500 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
10 Ohms