BZT55C5V1-GS08
Numer produktu DigiKey
BZT55C5V1-GS08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZT55C5V1-GS08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZT55C5V1-GS08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT55C5V1-GS08
Opis
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD80
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 5.1 V 500 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-80 QuadroMELF
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZT55C5V1-GS08 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 1 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 200 mA
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
500 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
60 Ohms