BZT55C18-GS08
Numer produktu DigiKey
112-BZT55C18-GS08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZT55C18-GS08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZT55C18-GS08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT55C18-GS08
Opis
DIODE ZENER 18V 500MW SOD80
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 18 V 500 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-80 QuadroMELF
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 13 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 200 mA
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
500 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
50 Ohms