BZT55C15-GS08
Numer produktu DigiKey
BZT55C15-GS08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZT55C15-GS08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZT55C15-GS08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT55C15-GS08
Opis
DIODE ZENER 15V 500MW SOD80
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 15 V 500 mW Montaż powierzchniowy SOD-80 QuadroMELF
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 200 mA
Prod.
Temperatura robocza
175°C
Moc - maks.
500 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
30 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 11 V