BZT52C30-HE3-08 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 98 291
Arkusz danych
Similar
Microchip Technology
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
W magazynie: 970
W magazynie: 215
Diody - Zenera 30 V 410 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-123
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SOD 123
BZT52C30-HE3-08
Numer produktu DigiKey
BZT52C30-HE3-08-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZT52C30-HE3-08
Opis
DIODE ZENER 30V 410MW SOD123
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 22.5 V
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123
Moc - maks.
410 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms