BZT52C2V4-E3-08
Numer produktu DigiKey
112-BZT52C2V4-E3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZT52C2V4-E3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZT52C2V4-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52C2V4-E3-08
Opis
DIODE ZENER 2.4V 410MW SOD123
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 2.4 V 410 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-123
Kategoria
Moc - maks.
410 mW
Prod.
Impedancja (max.) (Zzt)
100 Ohms
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123
Tolerancja
±5%