BZT52C2V4-E3-08 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | BZT52C2V4-E3-08 |
Opis | DIODE ZENER 2.4V 410MW SOD123 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 28 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody - Zenera 2.4 V 410 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-123 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Moc - maks. 410 mW |
Prod. | Impedancja (max.) (Zzt) 100 Ohms |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 150°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia |
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz) | Obudowa dostawcy urządzenia SOD-123 |
Tolerancja ±5% | Bazowy numer produktu |