BZT52C10-HE3-08
Numer produktu DigiKey
BZT52C10-HE3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZT52C10-HE3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZT52C10-HE3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52C10-HE3-08
Opis
DIODE ZENER 10V 410MW SOD123
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 10 V 410 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-123
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 7.5 V
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123
Moc - maks.
410 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
15 Ohms