BZT52B7V5-E3-08
Numer produktu DigiKey
BZT52B7V5-E3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZT52B7V5-E3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZT52B7V5-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52B7V5-E3-08
Opis
DIODE ZENER 7.5V 410MW SOD123
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 7.5 V 410 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-123
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
7 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 5 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
410 mW