BZT03C82-TR
Numer produktu DigiKey
112-BZT03C82-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZT03C82-CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
BZT03C82-TR
Opis
DIODE ZENER 82V 1.3W SOD57
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 82 V 1.3 W ±6,1% Otwór przelotowy SOD-57
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
100 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 62 V
Seria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.2 V @ 500 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
175°C (TJ)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±6,1%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-57
Moc - maks.
1.3 W