BZM55B5V6-TR
Numer produktu DigiKey
112-BZM55B5V6-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZM55B5V6-CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZM55B5V6-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZM55B5V6-TR
Opis
DIODE ZENER 5.6V 500MW MICROMELF
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 5.6 V 500 mW Montaż powierzchniowy MicroMELF
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 200 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
500 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
MicroMELF
Impedancja (max.) (Zzt)
450 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 1 V