BZG05C7V5TR3 nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Similar
onsemi
W magazynie: 36 216
Arkusz danych
Similar
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 0
Arkusz danych
Diodes Incorporated
onsemi
Ilustracja dla BZG05C7V5TR3 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZG05C7V5TR3
Numer produktu DigiKey
BZG05C7V5TR3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZG05C7V5TR3
Opis
DIODE ZENER 7.5V 1.25W DO214AC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 7.5 V 1.25 W Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 4.5 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.2 V @ 200 mA
Temperatura robocza
150°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Moc - maks.
1.25 W
Impedancja (max.) (Zzt)
3 Ohms