Ilustracja dla BZG05C75-M3-08 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZG05C75-M3-08
Numer produktu DigiKey
BZG05C75-M3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZG05C75-M3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZG05C75-M3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZG05C75-M3-08
Opis
DIODE ZENER 75V 1.25W DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 75 V 1.25 W ±6% Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
135 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 nA @ 56 V
Seria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.2 V @ 200 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±6%
Moc - maks.
1.25 W