BZG05C62TR3 nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Similar
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 2 270
Arkusz danych
Similar
Comchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla BZG05C62TR3 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZG05C62TR3
Numer produktu DigiKey
BZG05C62TR3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZG05C62TR3
Opis
DIODE ZENER 62V 1.25W DO214AC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 62 V 1.25 W Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.2 V @ 200 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Klasa
Motoryzacja
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Kwalifikacja
AEC-Q101
Moc - maks.
1.25 W
Obudowa / skrzynia
Impedancja (max.) (Zzt)
2000 Ohms
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 nA @ 47 V