BZG05C36TR nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Similar
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 566
Arkusz danych
onsemi
W magazynie: 4 586
Ilustracja dla BZG05C36TR jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZG05C36TR
Numer produktu DigiKey
BZG05C36TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZG05C36TR
Opis
DIODE ZENER 36V 1.25W DO214AC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 36 V 1.25 W Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.2 V @ 200 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Klasa
Motoryzacja
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Kwalifikacja
AEC-Q101
Moc - maks.
1.25 W
Obudowa / skrzynia
Impedancja (max.) (Zzt)
1000 Ohms
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 nA @ 27 V