Ilustracja dla BZG05C12-HM3-08 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZG05C12-HM3-08
Numer produktu DigiKey
BZG05C12-HM3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZG05C12-HM3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZG05C12-HM3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZG05C12-HM3-08
Opis
DIODE ZENER 12V 1.25W DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 12 V 1.25 W ±5,42% Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZG05C12-HM3-08 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 nA @ 9.1 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.2 V @ 200 mA
Seria
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±5,42%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
1.25 W
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-214AC (SMA)
Impedancja (max.) (Zzt)
9 Ohms