BYW27-400GP-E3/73 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
onsemi
Diodes Incorporated
onsemi
Diody 400 V 1A Otwór przelotowy DO-204AL (DO-41)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BYW27-400GP-E3/73
Numer produktu DigiKey
BYW27-400GP-E3/73-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
BYW27-400GP-E3/73
Opis
DIODE STANDARD 400V 1A DO204AL
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
3 µs
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 nA @ 400 V
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Pojemność przy Vr, F
8pF przy 4V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
400 V
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-204AL (DO-41)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 1 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)