BYM11-600-E3/96
Numer produktu DigiKey
BYM11-600-E3/96GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BYM11-600-E3/96GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BYM11-600-E3/96GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BYM11-600-E3/96
Opis
DIODE STANDARD 600V 1A DO213AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 600 V 1A Montaż powierzchniowy DO-213AB
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BYM11-600-E3/96 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Czas regeneracji wstecznej (trr)
250 ns
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 600 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
15pF przy 4V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-213AB
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.3 V @ 1 A