BAV70-HE3-08 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 14 800
Arkusz danych
Similar
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 2 732
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
Panjit International Inc.
Diodes Incorporated
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 70 V 250mA (=) Montaż powierzchniowy TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BAV70-HE3-08
Numer produktu DigiKey
112-BAV70-HE3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BAV70-HE3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BAV70-HE3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BAV70-HE3-08
Opis
DIODE ARRAY GP 70V 250MA SOT23-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BAV70-HE3-08 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Producent
Czas regeneracji wstecznej (trr)
6 ns
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2.5 µA @ 70 V
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Status części
Nieaktualne
Klasa
Motoryzacja
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
70 V
250mA (=)
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.25 V @ 150 mA