BAS70-06-E3-08
Numer produktu DigiKey
BAS70-06-E3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BAS70-06-E3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
BAS70-06-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BAS70-06-E3-08
Opis
DIODE ARR SCHOTT 70V 200MA SOT23
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna anoda 70 V 200mA (=) Montaż powierzchniowy TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kategoria
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Czas regeneracji wstecznej (trr)
5 ns
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 50 V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza - złącze
125°C (maks.)
Konfiguracja diody
1 para, wspólna anoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
70 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
200mA (=)
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
410 mV @ 1 mA