BAS70-00-HE3-08 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 3 207
Arkusz danych
Diody 70 V 200mA Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BAS70-00-HE3-08
Numer produktu DigiKey
BAS70-00-HE3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BAS70-00-HE3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BAS70-00-HE3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BAS70-00-HE3-08
Opis
DIODE SCHOTTKY 70V 200MA SOT233
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 30 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
2pF przy 1V, 1MHz
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Nieaktualne
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
70 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
200mA
1 V @ 50 mA
Temperatura robocza - złącze
125°C (maks.)
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość