BAS40-04-HE3-18 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 9 887
Arkusz danych
Matryca diodowa 1 para, połączenie szeregowe 40 V 200mA Montaż powierzchniowy TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BAS40-04-HE3-18
Numer produktu DigiKey
BAS40-04-HE3-18GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BAS40-04-HE3-18GICT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
BAS40-04-HE3-18
Opis
DIODE ARR SCHOTT 40V 200MA SOT23
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
5 ns
Producent
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 30 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza - złącze
125°C (maks.)
Status części
Nieaktualne
Klasa
Motoryzacja
Konfiguracja diody
1 para, połączenie szeregowe
Kwalifikacja
AEC-Q101
Technologia
Dioda Schottky'ego
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
200mA
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 40 mA
Bazowy numer produktu
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość