BAS40-04-G3-08
Numer produktu DigiKey
BAS40-04-G3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BAS40-04-G3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BAS40-04-G3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BAS40-04-G3-08
Opis
DIODE ARR SCHOTT 40V 200MA SOT23
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, połączenie szeregowe 40 V 200mA Montaż powierzchniowy TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kategoria
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Czas regeneracji wstecznej (trr)
5 ns
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 30 V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza - złącze
125°C (maks.)
Konfiguracja diody
1 para, połączenie szeregowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
200mA
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 40 mA