BAS40-00-HE3-18 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Infineon Technologies
W magazynie: 19
Arkusz danych
Diody 40 V 200mA Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BAS40-00-HE3-18
Numer produktu DigiKey
BAS40-00-HE3-18-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BAS40-00-HE3-18
Opis
DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOT233
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BAS40-00-HE3-18 Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 30 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
5pF przy 0V, 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Klasa
Motoryzacja
Status części
Nieaktualne
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
200mA
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 50 mA
Temperatura robocza - złącze
125°C (maks.)
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość