BAS40-00-E3-08
Numer produktu DigiKey
BAS40-00-E3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BAS40-00-E3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
BAS40-00-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BAS40-00-E3-08
Opis
DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOT233
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 40 V 200mA Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
5 ns
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 30 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
5pF przy 0V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Prąd - średni wyprostowany (Io)
200mA
Temperatura robocza - złącze
125°C (maks.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 50 mA
Bazowy numer produktu
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość