5KP85-E3/54 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
151V Zacisk 33,1A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
5KP85-E3/54
Numer produktu DigiKey
5KP85-E3/54-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
5KP85-E3/54
Opis
TVS DIODE 85VWM 151VC P600
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
33,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
85V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
94,4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
151V