5KP48A-E3/54
Numer produktu DigiKey
5KP48A-E3/54GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
5KP48A-E3/54GICT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
5KP48A-E3/54
Opis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC P600
Szczegółowy opis
77,4V Zacisk 64,6A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
64,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
48V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
53,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
77,4V