5KP30A-E3/54
Numer produktu DigiKey
5KP30A-E3/54GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
5KP30A-E3/54GICT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
5KP30A-E3/54
Opis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC P600
Szczegółowy opis
48,4V Zacisk 103A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
5KP30A-E3/54 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
103A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
30V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
33,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
48,4V