5KP24HE3/54 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 5KP24HE3/54-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | 5KP24HE3/54 |
Opis | TVS DIODE 24VWM 43VC P600 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 43V Zacisk 116A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 116A |
Prod. | Moc - szczytowa impulsu 5000W (5kW) |
Seria | Zabezpieczenie linii zasilającej Brak |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Temperatura robocza -55°C - 175°C (TJ) |
Status części Nieaktualne | Klasa Motoryzacja |
Typ Zener | Kwalifikacja AEC-Q101 |
Kanały jednokierunkowe 1 | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 24V | Obudowa / skrzynia P600, osiowe |
Napięcie - przebicia (min.) 26,7V | Obudowa dostawcy urządzenia |
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 43V | Bazowy numer produktu |